Zakopane: 5 najlepszych restauracji i karczm

mde

Wybierając się na wypoczynek niezależnie o miejsca bardzo ważne jest znalezieni miejsca, gdzie będziemy mogli zjeść smaczne posiłki. W Zakopanem takich miejsc nie brakuje zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach.

Wybierając się na wypoczynek do nowego miejsca warto poszukać miejsca, gdzie będziemy jest posiłki. Jeżeli wykupiliśmy pobyt w obiekcie noclegowym, w którym nie są serwowane posiłki, warto zapytać się gospodarzy gdzie można w okolicy zjeść coś smacznego.
Można także liczyć na szczęście lub próbować metodą prób i błędów trafić do odpowiedniej restauracji lub karczmy. Aby oszczędzić sobie i bliskim rozczarowania słabej jakości posiłkami można też posiłkować się mapami Google, gdzie internauci dodają opinie i recenzje także o restauracjach.
Z myślą o miłośnikach smacznego jedzenia przygotowaliśmy na podstawie opinie zamieszczonych na mapach Google przygotować ranking najlepszych restauracji i karczm pod Giewontem.

Na pierwszym miejscu z oceną 4,7 Jest karczma Bąkowo Zohylina Niźnio znajdująca się przy ul. Józefa Piłsudskiego 6 tuż powyżej oczka wodnego idąc w stronę Skoczni Narciarskiej. Karczmę tą oceniły aż 1632 osoby, przez co jesteśmy pewni, że jest to wiarygodna ocena. Wybierając się w to miejsce trzeba jednak pamiętać o wcześniejszej rezerwacji stolika, gdyż dużo osób lubi odwiedzać to miejsce.

Na drugim miejscu znajduje się restauracja Marzanna. Znajdziemy ją jadąc z Zakopanego w kierunku Morskiego Oka przy ul. Balzera 17e. Miejsce to również uzyskało średnią ocenę 4,7 przy 1280 oddanych głosach.

Na najniższym stopniu podium ze 182 głosami i średnią oceną znalazła się restauracja La Playa Beach Bar & ChillOut Lounge. Miejsce to mimo iż nie nawiązuje do górskich klimatów, to ma swój wyjątkowy i specyficzny klimat.

Na czwartym miejscu uplasowała się z wynikiem 4,6 karczma Bąkowo Zohylina Wyźnio. Jest to bliźniacza restauracja do Niźnej, jednak jak nazwa wskazuje jest położona wyżej na tej samej ul. Piłsudskiego. Karczmę tą oceniło ponad 900 osób.

Na piątym miejscu znajduje się restauracja Cristina Ristorante & Pizzeria ze średnią oceną 4,6. Restauracja ta serwuje dania kuchni Włoch Południowych, a mieści się przy Placu Niepodległości 7. Miejsce to zostało ocenione przez 790 odwiedzających.

Tworząc powyższy ranking braliśmy pod uwagę średnią ocen oraz ilość oddanych głosów na dzień 8 października 2018 roku. Życzymy smacznego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *